7 عادت مهم و هدف گذاری افراد موفق

نحوه هدف گذاری افراد موفق

یکی از مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت در کسب و کار، هدف گذاری است که همه ما با اهمیت آن در حرفه و شغل خود آشنا هستیم. هدف گذاری به انسان کمک می کند تا از سردرگمی نجات یافته و باعث تمرکز بیشتر ذهن می شود.
 
تمرکز بیشتر، جلوگیری از هرز رفتن منابع و انرژی و توان فرد از فواید هدف گذاری است اما اکثر افراد یک بار هدفشان را یادداشت می کنند اما به خاطر عدم برنامه ریزی و پیگیری آن اهداف خود را به کلی فراموش می کنند.
 

راز گفته نشده در هدف گذاری

اگه شما هم هدف گذاری می کنید و هدفتون وسط راه نیمه رها می کنید توی  این ویدیو یه راهکار عالی گفته شده :

 


 
 
اگر شما نیز در هدف گذاری و پیگیری آن به نتیجه مثبتی دست نیافته اید، در ادامه هفت روش برای موفقیت در هدفگذاری به شما ارائه می کنیم.بسیاری از مردم تعجب می کنند که چگونه می توانند بسیار موفق شوند ، و نمی دانند که همه چیزهایی را که برای رسیدن به موفقیت مورد نظر خود نیاز دارند ، در خود نگه می دارند.
 
 
افراد موفق با استفاده از عاداتی که دارند موفق هستند عادت ها 95٪ از رفتارهای فرد را تعیین می کند.
 
 
هر آنچه امروز هستید و هر آنچه را که به دست خواهید آورد ،توسط اون عاداتی است که خودتون ایجاد کردید.با ایجاد عادت های خوب و رفتار مثبت ، شما نیز می توانید موفق شوید و زندگی مرفهی داشته باشید.
 
برای هزاران سال ، موفقیت در زندگی بشر توسط متفکران و فلاسفه بزرگ مورد بررسی قرار گرفته است. من شخصاً بیش از 30 سال در این زمینه مطالعه کردم. آنچه که من یافتم این است که بهترین افراد  عادت های خوبی پیدا کرده اند.
 
 
من عادت ارزشمند افراد موفق را شناسایی کردم که اگر می خواهید در همه کارهایی که انجام می دهید حداکثر توانایی خود را داشته باشید ، باید این عادات را در خود ایجاد کنید.
 

7 عادت ارزشمند و هدف گذاری افراد موفق

 

1) هدف گرا هستند

هدف داشتن
عادت این است که هدف گرا شوید.
شما باید یک هدف ساز عادی باشید و خود را وقف کار کردن در اهداف مشخص و مکتوب هر روز از زندگی خود کنید و عادت های روزمره را شکل دهید. همه افراد بسیار موفق به شدت هدف گرا هستند .
آنها دقیقاً می دانند که چه می خواهند ، آن را نوشته اند ، برنامه هایی برای تحقق آن نوشته اند و هر دو برنامه های خود را به عنوان یک برنامه روزمره بررسی می کنند و روی آنها کار می کنند.در ادامه کاظم زاده اشاره به داستانی در مورد موفقیت و تاثیر برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف می کنه :
من پیشنهاد می کنم بیاموزید که چگونه از قانون 80 20 برای کارایی موثر در جهت دستیابی به اهداف خود استفاده کنید.

2) افراد موفق نتیجه گرا  هستند

عادت دوم افراد بسیار موفق ، نتیجه گیری است.این از دو عمل تشکیل شده است.
اولین مورد ، یادگیری مداوم است تا در انجام کار بهتر شوید.
روش دوم ، مدیریت زمان است. این به معنای تعیین اولویت های کاملاً واضح و مشخص روی کاری است که انجام می دهید و سپس متمرکز کردن ذهنیت شما بر ارزشمندترین استفاده از وقت خود.
همه افراد واقعاً موفق به شدت نتیجه گرا هستند.

3) عمل گرا هستند

سومین عادت مهمی که افراد موفق جز هدف گذاری های خود برای رسیدن به موفقیت در خود ایجاد می کنند اقدام مداوم است.
این واقعاً مهمترین عادت موفقیت مادی است. این توانایی ادامه کار و انجام سریع آن است. این توانایی شما در ایجاد و حفظ احساس فوریت و سوگیری برای عمل است. سرعت سریع در هر کاری که انجام می دهید برای موفقیت شما ضروری است.
شما باید بر اهمال کاری غلبه کنید ، ترس های خود را کنار بگذارید و 100٪ به سمت دستیابی به مهمترین اهداف خود حرکت کنید. ترکیبی از جهت گیری هدف ، نتیجه گیری و اقدام گرایی ، به خودی خود ، موفقیت بزرگی را تضمین می کند.
من به شما توصیه می کنم یاد بگیرید که چگونه به شیوه هدف گذاریSMART  برای فهرست کردن اهداف قابل دستیابی که می توانید اندازه گیری و ردیابی کنید ، استفاده کنید.

4) روابط خوبی با مردم دارند

هدف گذاری افراد موفق
چهارمین عادت مورد نیاز شما گرایش به مردم است.اینجاست که شما روابط را در مرکز زندگی خود قرار می دهید. این تصمیم شما برای پرورش عادات صبر ، مهربانی ، عطوفت و درک است. تقریباً تمام خوشبختی شما در زندگی ناشی از توانایی شما در کنار آمدن با دیگران است.
خبر خوب این است که وقتی تصمیم گرفتید می توانید در روابط خود با دیگران به انسانی شگفت انگیز تبدیل شوید.
همانطور که ارسطو گفت ، تنها راهی که می توانید هر عادت را یاد بگیرید ، تمرین منظم آن است. هرچه بیشتر تمرین کنید که در روابط خود با دیگران یک فرد واقعاً عالی باشید ، این خصوصیات را درونی می کنید و در واقع به آن شخص تبدیل می شوید.

5)به سلامتی خود اهمیت می دهند

پنجمین عادت که در افراد بسیار موفق ایجاد می شود ، آگاهی از سلامتی است.
این بدان معنی است که شما باید با خستگی تمام رژیم خود را رعایت کنید و همیشه غذاهای مناسب را در بخشهای مناسب بخورید.
  • شما باید به طور منظم ورزش کنید 
  • به طور مداوم از هر عضله و مفصل بدن خود استفاده کنید تا عضله را لک زده و متناسب نگه دارید.
  • و سرانجام ، شما باید عادت های خوبی برای استراحت و تفریح ​​داشته باشید که به شما امکان می دهد ، همراه با رژیم غذایی و ورزش ، سالهای زندگی خود را در یک حالت سالم سپری کنید.

6)  صادق هستند

ششمین عادت و هدف گذاری افراد موفق، صداقت است
در تجزیه و تحلیل نهایی ، شخصیتی که هنگام گذراندن زندگی ایجاد می کنید مهمتر از هر چیز دیگری است.
صداقت به این معنی است که شما “اصل واقعیت” را در هر کاری انجام می دهید. شما با خود و با دنیای اطراف کاملاً عینی هستید. شما ارزشهای بسیار واضحی برای خود تعیین می کنید و خود را بر اساس ارزشهای خود سازمان می دهید. شما بینشی برای خود ایجاد می کنید و سپس زندگی خود را مطابق با عالی ترین ایده آل های خود سپری می کنید. شما هرگز صداقت یا آرامش خاطر خود را برای هر کس یا هر چیزی به خطر نمی اندازید.
این نگرش صداقت برای لذت بردن از سایر عادات خوب دیگری که در حال رشد است بسیار حیاتی است.

7) نظم شخصی دارند

هدف گذاری افراد موفق با ایجاد نظم شروع می شود.
توانایی شما در نظم بخشیدن به خود ، تسلط بر خود ، کنترل خود مهمترین کیفیت واحدی است که می توانید بعنوان یک شخص ایجاد کنید. عادت خود انضباطی همراه با موفقیت در هر زمینه از زندگی نیاز است.

نویسنده پیشنهاد می کند این مقاله را بخوانید

هرکدام از این عادت ها ، هدف گرا بودن ، نتیجه گرا بودن ، عمل گرا بودن ، مردم گرایی ، سلامتی آگاه ، صادق و منضبط می توانند ایجاد شوند. شما به دلیل عادت هایتان همان جایی هستید که هستید و امروز هستید. عادت های شما ، از زمان نوزادی ، عمدتاً به طور تصادفی در حال رشد بوده اند.
امروز می توانید با تصمیم گیری در حال حاضر ، تعیین کامل عاداتی که شما را به موفقیت بزرگی می رساند ، کنترل کامل بر شکل گیری شخصیت و شخصیت خود و هر آنچه در آینده برای شما اتفاق می افتد را کنترل کنید.
و هنگامی که همان عادت های خوب دیگر افراد موفق را ایجاد کنید ، از داشتن موفقیت مشترک لذت خواهید برد. آینده شما نامحدود خواهد شد.
نویسنده پیشنهاد می کند این مقاله را بخوانید

خلاصه
هفت عادت افراد موفق عبارتند از:
آنها هدف گرا هستند
آنها نتیجه هستند
آنها عمل گرا هستند
آنها مردم گرا هستند
آنها از سلامتی آگاه هستند
آنها صادق هستند
آنها  نظم دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 9 =

پوچ
انشالله دفعه بعدی
50% تخفیف خرید محصول مدیریت زمان و برنامه ریزی
دانلود رایگان وبینار مدیریت زمان
20% تخفیف خرید کلیه محصولات
مشاوره رایگان
شانس خود را برای دریافت جایزه امتحان کنید!

گردونه رو بچرخون و برنده شو

قوانین و مقررات گردش گردونه :

کاربر محترم عواقب عدم استفاده از هدیه به عهده شما می باشد.

تذکر: هدیه به ایمیل شما ارسال میشود، لطفا ایمیل معتبر وارد کنید.